Privatumo politika

Kas mes esame ?

Mūsų svetainės adresas yra Lietuvoje

Surinktų asmens duomenų naudojimas

Komentarai

Kai paliekate komentarą mūsų svetainėje, pateikiami komentaro formoje įvesti duomenys, taip pat jūsų IP adresas ir vartotojo agentaseur naršyklėjeeur renkami, kad padėtų mums aptikti šlamšto komentarus.

Anonimizuotas kanalas, sukurtas iš jūsų el. Pašto adreso (dar vadinamas maiša), gali būti siunčiamas į „Gravatar“ tarnybą, kad patikrintų, ar naudojatės paslauga. „Gravatar“ paslaugų konfidencialumo sąlygos pateikiamos čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus jūsų komentarą, jūsų profilio nuotrauka bus viešai matoma šalia jūsų komentaro.

žiniasklaida

Jei esate vartotojaseur arba registruotas vartotojas ir į svetainę įkeliate vaizdus, ​​patariame nekelti vaizdų su EXIF ​​​​GPS koordinačių duomenimis. Apsilankymaieurs jūsų svetainėje gali atsisiųsti ir iš šių vaizdų išgauti vietos duomenis.

Kontaktai formos

Cookies

Jei paskelbiate komentarą mūsų svetainėje, jūsų bus paprašyta išsaugoti savo vardą, el. Pašto adresą ir svetainę slapukuose. Tai tik jūsų patogumui, todėl jums nereikės įvesti šios informacijos, jei vėliau paskelbsite kitą komentarą. Šie slapukai baigiasi po vienerių metų.

Jei einate į prisijungimo puslapį, bus sukurtas laikinas slapukas, siekiant nustatyti, ar jūsų naršyklėeur priimti slapukus. Jame nėra asmeninių duomenų ir jis bus automatiškai ištrintas, kai uždarysite naršyklę.eur.

Kai prisijungsite, nustatysime keletą slapukų, kad išsaugotumėte prisijungimo informaciją ir ekrano nuostatas. Ryšio slapuko gyvenimo trukmė yra dvi dienos, ekrano parinkties slapuko - vieneri metai. Jei pažymėsite „Prisiminti mane“, jūsų ryšio slapukas bus saugomas dvi savaites. Jei atsijungsite nuo savo paskyros, ryšio slapukas bus ištrintas.

Pakeitus ar paskelbus leidinį, jūsų naršyklėje bus išsaugotas papildomas slapukas.eur. Šis slapukas neapima jokių asmeninių duomenų. Tai tik rodo ką tik redaguoto įrašo ID. Jis baigiasi po vienos dienos.

Įterptinis turinys iš kitų svetainių

Šios svetainės straipsniuose gali būti įterpto turinio (pvz., vaizdo įrašų, vaizdų, straipsnių ir kt.). Iš kitų svetainių įdėtas turinys elgiasi taip pat, kaip ir apsilankiuseur nuėjo į šią kitą svetainę.

Šios svetainės gali rinkti duomenis apie jus, naudoti slapukus, įterpti trečiųjų šalių stebėjimo įrankius, stebėti jūsų sąveiką su šiuo įterptu turiniu, jei turite paskyrą, susietą su svetaine.eur Interneto svetainė.

Statistika ir auditorijos matavimai

Jūsų asmens duomenų naudojimas ir perdavimas

Duomenų laikymo laikas

Jei paliksite komentarą, komentaras ir jo metaduomenys bus laikomi neribotą laiką. Tai automatiškai atpažįsta ir patvirtina šias pastabas, o ne palikti juos eilės moderacijos.

Vartotojamseurs ir vartotojai, kurie užsiregistruoja mūsų svetainėje (jei įmanoma), mes taip pat saugome asmens duomenis, nurodytuseur profilis. Visi naudojimo būdaieurs ir vartotojai gali peržiūrėti, keisti arba ištrintieurs asmeninę informaciją bet kuriuo metu (išskyruseur Vartotojo vardaseurledas). Svetainių valdytojai taip pat gali peržiūrėti ir redaguoti šią informaciją.

Jūsų turimos teisės į jūsų duomenis

Jei turite paskyrą arba palikote komentarų svetainėje, galite paprašyti gauti failą, kuriame yra visi asmeniniai duomenys, kuriuos turime apie jus, įskaitant tuos, kuriuos pateikėte mums. Taip pat galite paprašyti ištrinti savo asmens duomenis. Tai neatsižvelgia į administracinių, teisinių ar saugumo sumetimais saugomus duomenis.

Jūsų asmens duomenų perdavimas

Lankytojų komentaraieurs gali būti patikrintos naudojant automatinę šlamšto aptikimo paslaugą.

Kontaktinė informacija

informacija supplémentaires

Kaip mes saugome jūsų duomenis

Procedūros, įgyvendintos duomenų nutekėjimo atveju

Trečiųjų šalių paslaugos, kurios perduoda mums duomenis

Automatizuotos rinkodaros ir (arba) profiliavimo operacijos, vykdomos naudojant asmens duomenis

Su sekta susijusios informacijos rodymaseurs taikomos specialios taisyklės