Atspaudas

Teisiniai pranešimai Taisyklës

corano-jewels.com yra komercinis prekės ženklas

« Corano Jewels“ yra registruotas prekės ženklas

Hostingas: Gandi.net

duomenų apsauga

Nesant aiškaus jo prieštaravimo, pirkėjaseur duoda sutikimą naudoti asmens duomenis, surinktus pagal jo užsakymo sąlygas, pagal pardavėjo klientų byląeur, taip pat šių duomenų sklaida trečiosioms šalims, su sąlyga, kad pardavėją vienija sutartinė nuorodaeur arba ženklas Corano Pagal 78 m. sausio 17 d. įstatymą Nr. 6-1978 dėl duomenų tvarkymo, bylų ir laisvių, pirkimoeur bet kuriuo metu turi teisę susipažinti ir ištaisyti. Tokiu atveju jis turi išsiųsti savo prašymą adresu:

Corano Interneto paslauga – Žalgirio g. 90. Vilnius, 09303, LTU

Dėl pateiktos informacijos atsiskaitant kreditine kortele, pardavėjaseur garantija perkanteur kad jų nesaugo nei jis, nei svetainė Corano pasibaigus jo užsakymo apmokėjimui perkanteur, išskyrus jo sumą.

Corano atkreipia savo svetainės vartotojų dėmesį į šiuos dalykus:

1 - Prieiga prie svetainės:

Naudojimaseur Šios svetainės narys pripažįsta, kad turi įgūdžių ir priemonių, reikalingų norint pasiekti ir naudotis šia svetaine. Corano negali būti laikomas atsakingas už elementus, kurių jis negali kontroliuoti, ir už žalą, kurią gali patirti techninė vartotojo aplinka.eur o ypač jos kompiuteriaieurs, programinė įranga, tinklo įranga ir bet kokia kita medžiaga, naudojama norint pasiekti arba naudoti paslaugą ir (arba) informaciją. Primenama, kad apgaulingo prisijungimo prie kompiuterinės sistemos ar buvimo joje veika, tokios sistemos veikimo trukdymas ar iškraipymas, apgaulingas duomenų įvedimas ar pakeitimas kompiuterinėje sistemoje yra nusikaltimai, už kuriuos baudžiama baudžiamosiomis nuobaudomis. Prieiga prie svetainės corano-jewels.com yra nemokama. Prieigos prie telekomunikacijų tinklo ir naudojimosi juo kaštus atsako klientas pagal jo tiekėjų nustatytas sąlygas.eurprieigos ir veikimoeurs telekomunikacijų.

2 - Intelektinė nuosavybė: Corano yra visų elementų, kurie sudaro šią svetainę, visų pirma duomenų ir nuotraukų, savininkas arba teisių turėtojas. Bet koks šios svetainės turinio atgaminimas, atvaizdavimas, platinimas ar perskirstymas, naudojant bet kokį procesą, be jokio išankstinio išankstinio leidimo Corano yra draudžiamas ir būtų pažeidimas, už kurį baudžiama pagal Intelektinės nuosavybės kodekso L 335–2 ir tolesnius straipsnius. Edikto ženklaieur vieta corano-jewels.com ir jos produktai, taip pat svetainėje esantys logotipai yra registruotieji prekių ženklai. Bet koks visiškas arba dalinis šių prekių ženklų ar logotipų atkūrimas iš svetainės elementų be aiškaus leidimo Corano todėl yra draudžiamas, kaip apibrėžta intelektinės nuosavybės kodekso L 713–2 straipsniuose.

3 - Svetainės turinys: Corano pasilieka teisę bet kuriuo metu ir be įspėjimo pataisyti šios svetainės turinį. Be to, atsisako visos atsakomybės vėlavimo, klaidos atvejueur ar praleidimas dėl šių puslapių turinio, taip pat paslaugos nutraukimo arba nepasiekiamumo atveju.

4 – Hipertekstinės nuorodos: hipertekstinių nuorodų į svetainę kūrimas corano-jewels.com turi būti gautas išankstinis edikto leidimaseur.

5 – Slapukai: naudokiteeur yra informuojamas, kad jo apsilankymo svetainėje metu slapukas gali būti automatiškai įdiegtas ir laikinai išsaugotas jo atmintyje arba kietajame diske. Slapukas yra elementas, kuris neidentifikuoja vartotojo.eur bet naudojamas informacijai, susijusiai su naršymu svetainėje, įrašyti. Naudojimo būdaieurs svetainės patvirtina, kad buvo informuotas apie šią praktiką ir suteikia teisę Corano juo naudotis. Jie galės išjungti šį slapuką naudodami parametrus, rodomuseur navigacijos programinė įranga

6 – Kompiuteriai ir laisvės: šiai svetainei (Prancūzijai) taikoma deklaracija CNIL. Pagal 6 m. sausio 1978 d. įstatymą „Informatique et Libertés“ su pakeitimais jūs turite teisę pasiekti, keisti, taisyti ir su Jumis susijusių duomenų ištrynimas. Dėl bet kokių pageidavimų kreipkitės: Corano klientų aptarnavimas – Žalgirio g. 90. Vilnius, 09303, LTU

CGU (bendrosios naudojimo sąlygos)
Užsakymo pateikimo faktas reiškia, kad jūs visiškai patvirtinate toliau nurodytas bendrąsias pardavimo sąlygas: Toliau – komercinis ženklas: CORANO ir kitaseur užsakymo, toliau – klientas. Šios bendrosios pardavimo sąlygos taikomos tik esamiems ir būsimiems komerciniams santykiams tarp: prekės ženklo Corano ir klientas. Bet koks kliento atsiųstas užsakymas reiškia besąlygišką šių bendrųjų pardavimo sąlygų sutikimą.

2 straipsnis: KAINOS Kainos nurodytos Eurmanoma, kad kaulai apima visus mokesčius, išskyrus siuntimo išlaidas. Prekės ženklas pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti savo kainas, priklausomai nuo ekonominių ar reguliavimo sąlygų. Sąskaitos faktūros išrašomos pagal galiojantį tarifąeur užsakymo dieną. Visos kainos gali būti klaidingos.eur atvira tipografija.

3 straipsnis: PRODUKTAI Prekės ženklo svetainėje pateiktų prekių nuotraukos yra nesutartinės ir gali būti bet kada pakeistos, gavus paprastą gamintojo prašymą. Taip pat prekės ženklo svetainėje esantiems gaminiams taikomos teisinės garantijoseuratitinkamų gamintojų. Pagal teisės aktus, pagal individualų užsakymą ar pagal užsakymą pagaminti papuošalai nėra kompensuojami, tačiau Jums bus pasiūlytas atitinkamos sumos kuponas.

4 straipsnis: MOKĖJIMAI Kaina nurodoma užsakant. Pastarasis apdorojamas tik gavus ir patvirtinus mokėjimą, kurį galima atlikti čekiu, pavedimu arba kredito kortele per mūsų saugaus mokėjimo modulį. Paskutiniais dviem atvejais kliento banko informacija niekada neperduodama prekės ženklui, o ją apdoroja tiesiogiai paslauga.eur saugus, apibrėžtas šiame straipsnyje.

5 straipsnis:

PRISTATYMAS Prekės pristatomos kliento užsakymo metu nurodytu adresu, laikantis konkrečiai šaliai taikomų pristatymo sąlygų. Užsakytoms prekėms išvežus iš mūsų sandėlio, įmonė pagal galiojančius teisės aktus neprisiima jokios atsakomybės už pristatymo laiką ir galimą transportavimo metu atsiradusią žalą.eur pristatymo šalyje. Pristatymo laikas nurodomas kaip orientacinis. Pagal numatytuosius nustatymus siuntos klientams yra nemokamos ir vietinės pašto tarnybos siunčiamos sekimo režimu šiose šalyse: [Žr. šalių sąrašą*]. Stebimi DHL paslauga (už tam tikrą mokestį) taip pat siūloma vietinėms ir tarptautinėms kelionėms, priklausomai nuo pasirinkimų atitinkamoje šalyje. Priklausomai nuo kliento pasirinkimo, siuntas į užjūrio teritorijas arba į užsienį tvarko vietinis paštas tarptautiniu DHL arba registruotu paštu, priklausomai nuo įmonės sprendimo. Netikėtai pasibaigus užsakytai prekei, klientų aptarnavimo tarnyba nedelsdama susisieks su klientu ir informuos apie galimą vėlavimą bei suteiks galimybę prireikus atšaukti užsakymą ir susigrąžinti visą sumokėtą sumą. jau sumokėta pagal galiojančius teisės aktuseur pristatymo šalyje.

6 straipsnis: SKUNDAI, ATSIĖMIMO LAIKOTARPIS Klientas turi 7 dienų atsisakymo terminą atšaukti savo užsakymą po jo gavimo (prekių grąžinimo pereur originali pakuotė, naujos būklės, kartu su originaliu važtaraščiu ir grąžinimo lapeliu. Pasibaigus šiam laikotarpiui, be išankstinio susitarimo ar specialios akcijos, pinigų grąžinimas už prekes negali būti svarstomas. Už prekių grąžinimo išlaidas atsako klientas (išskyrus klaidaseur iš mūsų: neteisinga nuoroda, klaidaeur įrašas). Mūsų garantinis aptarnavimas nepriims jokių grąžintų prekių. Bet koks grąžinimo prašymas, įskaitant per teisinį atsisakymo laikotarpį, turi būti pateiktas Vardas, veikla raštu (faksu, el. paštu, paštu) tik priimti. Išimtys: pagal str.

7 straipsnis. NUOSAVYBĖS TEISĖS IŠSAUGOJIMAS Ženklas pasilieka nuosavybės teisę į parduotas prekes, pristatytas ir nurodytas jo sąskaitose faktūrose ikieur įsiteisėjusį ir pilną apmokėjimą (80 m. gegužės 3355 d. įstatymo Nr. 12-1980 taikymas). Nesutarus dėl prekių grąžinimo sąlygų po mokėjimo incidento, tai galima gauti laikinuoju Monsi įsakymu.eur Jūsų šalies teismo pirmininkas, apibrėžtas 8 straipsnyje, kuriam šalys aiškiai priskiria jurisdikciją. Išlaidos, atsiradusios dėl išieškojimo poreikio teisminiuose ginčuoseeurKliento mokėtinas sumas (įskaitant mokesčius advokatams ir delspinigius už pavėluotą mokėjimą).

8 straipsnis: JURISDIKCIJA, GINČAS Klientai, kurie perka per bendrovės interneto svetainęeur atitinkama kalba laikoma atitinkančia šalies, kurioje gyvena, teisės aktuseur įsakymas. Kilus ginčui ar ginčui dėl įsakymo, pagal galiojančius įstatymus bus kreipiamasi tik į kompetentingus atitinkamos šalies teismus.eur šioje šalyje. Ši nuostataeure galioja net supaprastinto proceso, atsitiktinių prašymų ar kelių dalyvaujančių šalių atveju.

*

 1. Albanija
 2. Bosnija ir Hercegovina
 3. Turtas Bulgarijoje
 4. Kanada
 5. Croatie
 6. Danemark
 7. Pays-Bas
 8. Prancūzija
 9. Gruzija
 10. Vokietija
 11. Grèce
 12. hebrajų (Izraelis)
 13. Hanoi
 14. Islandija
 15. Irlande
 16. Italija
 17. Latvija
 18. Lietuva
 19. Norvège
 20. Lenkijai
 21. Portugalija
 22. Rumunija
 23. Serbija
 24. Slovakija
 25. Slovenia
 26. Ispanija
 27. Zomša
 28. Turquie